38.1 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

جشنواره سفره ایرانی در قم برگزار می شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم از برگزاری مسابقه آشپزی در دو حوزه آش و آبگوشت قمی، نان و شیرینی، صنایع دستی، سفره شب یلدا و نمایشگاه غذا، صنایع دستی و توانمندی های بانوان مسجدی و نیز مدد جویان بهزیستی و دانشجویان خبر داد.

جشنواره سفره ایرانیمقیمی از اجرای جشنواره سفره ایرانی با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، اداره کل ورزش و جوانان، امور زنان استانداری، کانون مساجد و بهزیستی با هدف معرفی توانمندی های بانوان در حوزه غذا و صنایع دستی بومی و محلی قم، آئین شب یلدا و ایجاد محیطی مفرح و شاد برای شهروندان خبر داد.
جشنواره سفره ایرانی
وی در تشریح برنامه این جشنواره، به برگزاری مسابقه آشپزی در ۲ حوزه آش و آبگوشت قمی، نان و شیرینی، صنایع دستی، سفره شب یلدا و نمایشگاه غذا، صنایع دستی و توانمندی های بانوان مسجدی و نیز مددجویان بهزیستی و دانشجویان اشاره کرد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم بیان کرد: علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در مسابقه و نمایشگاه می توانند به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره به آدرس خیابان بنیاد فرهنگسرای ایثار مراجعه یا با شماره تلفن ۳۲۷۰۸۰۰۸ و سامانه ۱۳۷ شهرداری تماس گرفته و یا به سایت اینترنتی www.basalam.ir  مراجعه کنند.
مقیمی زمان ثبت نام را از اول لغایت ۲۰ آذرماه اعلام کرد و گفت: زمان برگزاری جشنواره چهارشنبه ۲۸ آذرماه لغایت جمعه ۳۰ آذر در بوستان نرگس با حضور خانواده ها و شهروندان خواهد بود.
وی در پایان مهمترین امتیاز شرکت کنندگان در جشنواره را اعطاء تقدیرنامه، اهداء جوایز به برگزیدگان، معرفی آنان به مراکز عرضه غذا و نمایشگاه های استانی و کشوری و نیز اماکن فروش اینترنتی عنوان نمود.