33.3 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

روابط عمومی پل ارتباطی بین مدیران شهرداری و شهروندان هستند/خبرهای خوش عمرانی برای سال ۱۴۰۱

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: با اطلاع‌رسانی صحیح و ارتباط با مردم می‌توانیم از ظرفیت شهروندان در اجرای پروژه‌ها و آسیب‌شناسی آن‌ها استفاده کنیم.

به گزارش شهرنیوز، عباس حلوایی زاده در مراسم گردهمایی فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی شهرداری قم که در سالن جلسات رضوان برگزار شد، شغل روابط عمومی را شغلی پراسترس دانست و اظهار داشت: کار در حوزه روابط عمومی نیاز به تفکر و توانمندی زیادی داشته تا بتوان اخبار را به‌موقع انتقال داد.

وی یکی از چالش‌های کار در شهرداری را اطلاع‌رسانی دانست و افزود: وقتی اطلاع‌رسانی به شهروندان به‌درستی انجام می‌شود، مردم به کمک شهرداری می‌آیند و در روند کار بسیار کمک‌کننده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم لزوم ارتباط بین مردم و مدیران شهری را یادآوری کرد و گفت: برای تعریف پروژه‌های جدید باید با مردم ارتباط داشته و مطالبات آن‌ها را بشنویم و در پروژه‌های جدید این مطالبات را لحاظ کنیم.

وی از افتتاح پروژه‌های جدید در سال ۱۴۰۱ خبر داد و بیان کرد: اعتبار هر پروژه برای سال جاری مشخص‌شده و بعد از اجرای هر‌ پروژه‌ها بازخورد مردم و شهروندان بسیار انگیزه‌بخش و برای مدیران امیدبخش است.

حلوایی زاده افزایش بیش از ۱۵۰ درصدی قیمت‌ها را یادآور شد و مطرح کرد: امیدواریم با تلاش شبانه‌روزی پروژه‌ها به‌موقع افتتاح‌شده و افزایش قیمت‌ها تأثیری در زمان افتتاح پروژه نداشته باشد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم ابراز کرد: دو سال گذشته قیمت قیر از یک‌میلیون تومان به ۱۲ میلیون تومان رسیده و این افزایش قیمت‌ها در تمام مصالح برای اجرای پروژه‌ها اتفاق افتاده است.

وی در پایان با تشکر ویژه از عملکرد روابط عمومی‌های شهرداری قم خاطرنشان کرد: شهرداری می‌تواند با ارتباط با مردم پروژه‌ها را آسیب‌شناسی کرده و از این ظرفیت مردمی استفاده کنیم.

انتهای پیام/****ن