35 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

تقدیر از معاون فنی و عمرانی به‌عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی شهرداری قم

از معاون فنی و عمرانی به‌عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی شهرداری قم تقدیر شد.

به گزارش شهرنیوز، در حاشیه برگزاری گردهمایی فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی شهرداری قم که در سالن جلسات رضوان برگزار شد، از عباس حلوایی زاده به‌عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی شهرداری قم تقدیر شد.

متن تقدیر اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از معاون فنی و عمرانی به شرح زیر است:

با تغییر نگاه و رویکرد اجرایی مجموعه شهرداری قم در حوزه ارتباطات و روابط عمومی، و برنامه‌ریزی و تلاش برای تحقق سیاست‌های کلان ارتباطی در ایجاد زمینه‌ها و بسترهای اطلاع‌رسانی هدفمند، مؤثر و مورد اقبال و استقبال جامعه مخاطبین با محوریت به اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری در طول سال‌های اخیر شاهد اتفاقاتی مبارک بوده‌ایم که با رویکرد علمی و فراگیر برای اجرای آن تلاش شده است.

در این مسیر علاوه بر کارکنان و مدیران حوزه ارتباطات، حضور و همراهی دیگر مدیران و همکاران خانواده بزرگ شهرداری قم و به‌خصوص مدیران ارشد این مجموعه خدوم، باعث دلگرمی، ایجاد انگیزه و توان مضاعف برای انجام مأموریت‌های ارتباطاتی و ادامه این مسیر توسط فعالان این حوزه بوده است.

جناب آقای مهندس حلوائی‌زاده، معاون محترم فنی و عمرانی شهرداری قم

به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت‌ماه روز جهانی “ارتباطات و روابط عمومی” بر اساس ارزیابی‌های انجام‌گرفته و به پیشنهاد اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل به‌پاس حمایت، پشتیبانی و همراهی با حوزه ارتباطات و روابط عمومی در تحقق اهداف و اجرای برنامه‌های این اداره کل در سال ۱۴۰۰، عنوان و نشان “مدیر برتر حامی روابط عمومی شهرداری قم” به جنابعالی تقدیم می‌گردد.

با آرزوی سلامتی و توفیق ادامه خدمت به زائرین و مجاورین شهر بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، امیدوار به تداوم نگاه مثبت و استمرار پشتیبانی‌های جنابعالی در امور مختلف شهری به‌ویژه حوزه خطیر ارتباطات در ادامه مسیر رشد و تعالی شهر مقدس قم هستیم.

انتهای پیام/***