31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

تقدیر از شهردار قم به عنوان حامی سلامت

همایش خیرین و حامیان سلامت استان قم با حضور نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد و از شهردار قم به عنوان حامی سلامت تقدیر شد.

به گزارش شهرنیوز، در آئین تجلیل از خیرین و حامیان سلامت استان با حضور نمایندگان قم مجلس شورای اسلامی دکتر امیرآبادی فراهانی و حجت الاسلام ذوالنوری که به مناسبت هفته سلامت در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار گردید؛ از همت والای خیرین و حامیان نظام سلامت به خصوص از دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.

متن تقدیرنامه به این شرح است: لطف و احسان در حق مردم، سنت حسنه‌ای است که از اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برای ما به یادگار مانده است و اهمیت و جایگاه این فریضه نیکو از آن رو است که اختیار و اراده انسانی با قصد و نیت الهی در هم آمیخته تا رضایت آفریدگار و خلقش را موجب گردد.

بی گمان احسان و نیکوکاری، خاصه انسان‌هایی است که در مسیر هدایت قرار گرفته، کمال را از خداوند می‌جویند و دست نیاز و یاری کسانی که به سوی ایشان دراز شده است را به گرمی می‌فشارند و امید را در دلشان زنده نگه می‌دارند.

اینجانب بر خود فرض می دانم به مصداق آیه شریفه” من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق” به عنوان اسوه سخاوت و مناعت، این اقدامات ارزشمند و انسان دوستانه جنابعالی در حوزه سلامت را صمیمانه ارج نهاده و از درگاه خداوند منان قبول این خدمت عظیم و دوام توفیق انجام امور خیریه را برایتان مسئلت دارم.

لازم به ذکر است سیدابوالفضل اسماعیلی معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی به عنوان نماینده شهردار قم با حضور در مراسم، لوح و تندیس حامی سلامت را دریافت کردند.

انتهای پیام/****