35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

بوستان‌های سطح شهر آماده خدمات دهی به زائران/ زائران از اسکان در حاشیه بزرگراه‌ها و رودخانه قم خودداری کنند

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری قم گفت: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر ورود تندباد و رگبارهای بهاری در ساعات پایانی پیش رو و پیش‌گیری از حوادث احتمالی خواهشمندیم زائرین از اسکان در حاشیه بزرگراه‌ها و شوارع خصوصا در مسیر رودخانه قم خودداری و برای اسکان از بوستان‌های سطح شهر استفاده کنند.

به گزارش شهرنیوز، مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به اینکه شهرداری قم در راستای خدمت رسانی مطلوب به زائران و مجاوران حرم کریمه اهل بیت(س) و نمازگزاران مسجد مقدس جمکران، آماده‌سازی شهر مقدس قم را با آذین بندی و گل آرایی در سطح مناطق هشت گانه انجام داد، اظهار کرد: در این راستا تمام امکانات و عوامل انسانی و تجهیزات خدمات شهری به منظور ارائه خدمات به زائران و همشهریان قمی بسیج شده است.

وی ادامه داد: بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری و پاکبان و باغبان و همچنین ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات مکانیزه خدمات شهری به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات در سطح مناطق هشت گانه با محوریت اطراف حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران پرداختند.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه در ایام تعطیلات عید سعید فطر حجم بالایی از زائران وارد شهر قم شدند، گفت: بوستان‌های سطح شهر به ویژه ۶ بوستان ویژه از جمله بوستان‌های مهدی، امام رضا(ع)، فدک، نیایش، نیاز و غدیر برای اسکان و استراحت زائرین آماده‌سازی و سرویس‌های بهداشتی، نماز خانه‌ها، آلاچیق‌ها و سایر امکانات مورد نیاز فراهم شده تا بتوانیم خدمات خوبی را به زائرین در این ایام ارائه کنیم.

اصفهانیان مقدم افزود: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر ورود تندباد و رگبارهای بهاری در ساعات پایانی پیش رو و پیش‌گیری از حوادث احتمالی خواهشمندیم زائرین از اسکان در حاشیه بزرگراه‌ها و شوارع و معابر اصلی خصوصا در مسیر رودخانه قم خودداری و برای اسکان از بوستان‌های نام برده، استفاده کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:عوامل خدوم شهرداری به صورت شبانه روزی در خدمت زائرین و مجاورین حرم کریمه اهل بیت(س) و مسجد مقدس جمکران هستند تا بتوانیم به دعای شهروندان خدمات مناسبی را ارائه دهیم.

انتهای پیام/****ع