41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

تقدیر از کارگران خدمات شهری شهرداری منطقه یک/کارگران با کمترین چشمداشتی مشغول فعالیت هستند

مدیر منطقه یک شهرداری قم ضمن تقدیر از اقشار کارگر در خدمات شهری که  با کمترین چشمداشتی خدمت می‌کنند گفت: همه ما خادم کریمه اهل‌بیت (س) هستیم و امیدواریم در کنار هم و با تمام توان در مسیر خدمت‌گزاری به همشهریان قدم برداریم.

به گزارش شهرنیوز، به مناسبت روز کار و کارگر، مدیر منطقه یک شهرداری قم با دعوت از تعدادی از کارگران زحمت‌کش و پر تلاش شهرداری این منطقه در بخش‌های مختلف به نمایندگی از قشر کارگری شهرداری منطقه ، روز کار و کارگر را با اهداء لوح یادبود به آنان تبریک گفت.

مجید محمدرضاخانی در این جلسه، با اشاره به فرارسیدن روز کارگر، ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات کارگران شهرداری قم اظهار داشت: در آموزه‌های دینی ما آمده است که عبادت ۱۰ جز داشته که ۹ جز آن کسب روزی حلال و یک جز آن عبادت و واجبات است که در این زمینه ارزش کار و درست انجام دادن کار بسیار مورد تأکید اسلام است.

وی با بیان اینکه خداوند کسی را که مسئولیت‌پذیر بوده مورد رحمت خود قرار می‌دهد، ابراز کرد: پیامبر دست کارگر را می‌بوسیدند و این نشان می‌دهد که ما در مبانی دینی برای تکریم کارگر تائیدات بسیاری داریم.

مدیر منطقه یک شهرداری قم با تأکید بر اینکه اتفاقاتی ممکن است در امور اجرایی رخ دهد کهشان کارگران حفظ نشود که ما باید ازاین‌دست موارد پیشگیری کنیم تصریح کرد: جامعه‌ای که در آن کرامت انسانی و شأن کارگر حفظ نشود، این جامعه از نظر اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پیشرو نخواهد بود.

به گفته وی، در کشورهای پیشرفته می‌توان رشد فرهنگی را مشاهده کرد و این موضوع به ارزش‌گذاری شأن کارگر برمی‌گردد که هر چه این ارزش‌گذاری رشد داشته پیشرفت فرهنگی نیز در آن کشور دیده می‌شود.

محمدرضاخانی ضمن تقدیر مجدد از اقشار کارگر در خدمات شهری که با کمترین چشمداشتی خدمت می‌کنند گفت: همه ما خادم کریمه اهل‌بیت (س) هستیم و امیدواریم در کنار هم و با تمام توان در مسیر خدمت‌گزاری به همشهریان قدم برداریم.

انتهای پیام/***ح