37.9 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

شوراها یکی از نمادها و مصادیق مردم‌سالاری دینی است/ضرورت رفع مشکلات بهداشتی شهرستان‌های قم

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری قم با اشاره به مطالبات شهرستان‌ها و بخش‌های تابعه قم در خصوص مباحث مربوط به بهداشت و درمان گفت: مشکلات بهداشتی این مناطق باید در قالب اقدامات عملیاتی برطرف گردد.

به گزارش شهرنیوز، احمدحاجی‌زاده شامگاه شنبه در همایش اعضای شوراهای اسلامی استان قم که در رضوان شهرداری قم برگزار شد، اهمیت شوراهای اسلامی شهر و روستا را موردتوجه قرار داد و اظهار داشت: شوراها یکی از نمادها و مصادیق مردم‌سالاری دینی است.

وی در ادامه ابراز کرد: مشکلات مربوط به درمان و بهداشت در شهرستان‌های جعفرآباد، کهک، شهر دستجرد و بخش خلجستان باید با همکاری بین شهرداری‌ها و بخشداری این مناطق برطرف شود.

به گفته معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم، باید از ظرفیت بخشداران و فرمانداران جوان در شهرستان‌ها و شهرهای اقماری در حل مشکلات روستاها و بخش‌های تابعه استان استفاده بهینه‌ای شود.

حاجی‌زاده همچنین عنوان کرد: در مسیر حل مشکلات مردم باید از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده گردد و امکان حضور نماینده‌ای از شورای اسلامی استان در کارگروه‌های معاونت سیاسی و امنیتی استانداری قم برای انتقال مطالبات و دغدغه‌های مردم شهرهای اقماری فراهم است.

انتهای پیام/****ش