27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

مسیر دسترسی به کهک ناایمن است

رئیس شورای اسلامی شهرستان کهک با اشاره به ویژگی گردشگری و مسافرخیزی شهرستان کهک و روستاهای آن، گفت: مسیر دسترسی کنونی این شهرستان در حال حاضر کاملاً ناایمن است و نگرانی‌های زیادی را برای مردم به وجود آورده است.

به گزارش شهرنیوز، خلیلی شامگاه شنبه در همایش اعضای شوراهای اسلامی استان قم که در سالن رضوان شهرداری قم برگزار شد، اظهار داشت: شوراهای اسلامی شهر و روستا به‌عنوان پارلمان محلی نقش مهمی در احصای و پیگیری حل مشکلات مردم دارند.

وی شهرستان کهک را از مستعدترین مناطق قم جهت توسعه و رونق گردشگری دانست و ابراز داشت: این شهرستان از ۱۸ روستا تشکیل‌شده که در تمامی آن‌ها مشکلات زیرساختی و کمبود امکانات احساس می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان کهک ادامه داد: این شهرستان در ۶ ماه نخست سال همواره با سرریز مسافر و گردشگر روبه‌رو بوده و به دلیل کمبود امکانات و ضعف در زیرساخت‌ها به همراه مسیر ناایمن دسترسی نگرانی‌های زیادی را برای مردم و مسئولان محلی به وجود آورده است.

وی خاطرنشان کرد: مسیر ناایمن دسترسی، مشکلات زیرساختی در حوزه آب، برق و گاز از مهم‌ترین دغدغه‌ها و مشکلات مردم ساکن در کهک و روستاهای آن است.

خلیلی در پایان بیان داشت: از فرماندار این شهرستان درخواست می‌شود در تصمیم‌گیری‌های مربوط به این شهر نظر اعضای شورای اسلامی شهر را نیز دخیل کرده و آن‌ها را در جریان آخرین تصمیمات قرار بدهد.

انتهای پیام/***ش