31.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه ۳ قم تا خرداد آماده بهره‌برداری می‌شود

مدیر منطقه سه شهرداری قم با بیان اینکه مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه واقع در شهرک امام حسن(ع) در مرحله نازک‌کاری و تأسیسات قرار دارد گفت: امیدواریم تا خردادماه با تکمیل دیگر امکانات، این پروژه به بهره‌برداری برسد.

مهرداد روحانی وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، یکی از پروژه اولویت‌دار منطقه سه شهرداری در سال ۱۴۰۱ را تکمیل مجتمع ورزشی فرهنگی شهرک امام حسن(ع) عنوان کرد و اظهار داشت: مجموعه فرهنگی ورزشی امام حسن (ع) واقع در بوستان امام حسن(ع) در این منطقه بوده و که حدود ۱۲۰۰ مترمربع مساحت زیربنای آن است.

وی با بیان اینکه این مجتمع فرهنگی ورزشی در مرحله نازک‌کاری و تأسیسات آن قرار دارد خاطرنشان کرد: امیدواریم تا خردادماه با تکمیل دیگر امکانات، این پروژه به بهره‌برداری برسد.

مدیر منطقه سه شهرداری قم مجتمع فرهنگی ورزشی امام حسن(ع) را تیپ دو و چندمنظوره دانست و یادآور شد: در این مجتمع ورزشی زمین فوتسال، والیبال و بسکتبال و سکوی تماشاچیان طراحی‌شده و در کنار آن سالن ویژه بدن‌سازی و ورزش‌های رزمی نیز وجود دارد.

وی با اشاره به پیشرفت بیش از ۸۰ درصد پیشرفت این پروژه تصریح کرد:این پروژه به علت افزایش قیمت‌ها در چند فاز اجرایی شده و در مرحله‌ای مجبور به تغییر پیمانکار شده‌ایم که در نهایت بیش از ۱۲ میلیارد تومان تا زمان بهره‌برداری کامل هزینه می‌شود و می‌تواند بخش مهمی از منطقه سه را پوشش دهد

انتهای پیام/****ن