31.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

برگزاری محفل قرآنی “شاهدان قرآن” در خانه موزه شهیدان زین‌الدین

محفل قرآنی "شاهدان قرآن" با حضور قاریان ممتاز کشوری و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در خانه موزه شهیدان زین‌الدین و شهدای لشگر ۱۷ علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، محفل قرآنی « شاهدان قرآن » به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و با مشارکت مدرسه تخصصی قرآنی نور در خانه موزه شهیدان زین‌الدین و شهدای لشگر ۱۷ علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام برگزار شد.

این نشست قرآنی با حضور قرائت قاریان ممتاز کشوری همراه و برگزاری مسابقات قرآنی و سرود سلام فرمانده از دیگر برنامه‌های این محفل قرآنی بود.

حجت‌الاسلام امینیان معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان در این مراسم، آشنایی نسل جوان با سبک زندگی شهدا و برنامه‌ریزی هدفمند جهت حضور دانش‌آموزان در محل زندگی شهدا را از برنامه‌های اصلی این معاونت برشمرد.

گفتنی است، در این مراسم نورانی که با استقبال خوب جامعه قرآنی برگزار شد، خواهران شهیدان زین‌الدین، تسلیمی رئیس اداره نماز وزارت آموزش و پرورش، محمدی رئیس اداره قرآن و اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش استان و غفاریان معاونت پرورشی ناحیه یک آموزش و پرورش حضور داشتند.

در پایان این مراسم، شرکت‌کنندگان به بازدید از فضای خانه موزه پرداخته و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

انتهای پیام/***ن