28.9 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فاوا

زمینه‌های همکاری مدیریت شهری قم و پارک علم و فناوری بررسی شد

با حضور تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر قم، مدیران شهرداری و رئیس پارک علم و فناوری استان قم، زمینه‌های همکاری مشترک دو طرف موردبررسی قرار گرفت.

به گزارش شهرنیوز، جلسه برخی اعضای شورای اسلامی شهر قم با حضور سیدمحمدحسین دهناد رئیس مرکز پژوهش‌ها و معصومه آمره عضو شورای اسلامی شهر قم و علی مؤمن حجازی سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم با سیدحسن اخوان علوی رئیس پارک علم و فناوری استان قم برگزار و زمینه‌های همکاری‌های مشترک طی آن بررسی شد.

در این جلسه نسبت به برگزاری رویدادهای ملی و استانی مشترک بین پارک علم و فناوری و مجموعه مدیریت شهری قم تأکید شد.

در ادامه این جلسه همچنین نسبت به نمایش و حضور آخرین دستاوردهای شرکت‌های فناور پارک علم و فناوری قم در نمایشگاه ملی دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه مدیریت شهری قم که به همت شهرداری قم برپا خواهد شد، نیز تأکید شد.

استفاده از توان علمی و تجهیزاتی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در حوزه مدیریت پسماند، هوشمند سازی، ترافیک و حمل‌ونقل و فضای سبز شهری نیز در این دیدار موردبررسی قرار گرفت.

در ادامه این جلسه پشتیبانی از استارتاپ‌ها به‌عنوان یکی از مأموریت‌های اصلی فناوری اطلاعات شهرداری قم یاد شد و بر حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در مباحث مربوط به مدیریت شهری و خدمات‌رسانی عمومی به شهروندان تأکید شد.

گفتنی است از برخی شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان قم بازدید صورت گرفت.

انتهای پیام/***ش