37.7 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

کسب مقام قهرمانی مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی اروپا توسط علی رستمی

علی رستمی فرزند یکی از کارکنان شهرداری قم شاغل در سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷، توانست در رده سنی بزرگسالان، مدال طلا مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی اروپا را از آن خود کند.

به گزارش شهرنیوز، علی رستمی با حضور در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی اروپا در شهر مسکو کشور روسیه، به مقام قهرمانی این مسابقات در رده سنی بزرگسالان دسته وزنی منفی ۱۴۰ کیلوگرم دست یافت.

این مسابقات با حضور ۹۰۰ شرکت‌کننده برگزار شد که رستمی توانست با رکورد مجموع ۸۰۰ کیلوگرم، عنوان قهرمانی این رشته را کسب کند.

همچنین قهرمان پاورلیفتینگ کشورمان موفق شد در این مسابقات مقام سومی قهرمان‌ قهرمانان(اورال) را برای کشورمان افتخارآفرینی کند.

وی از سال ۱۳۹۰ در رشته پرورش اندام فعالیت ورزشی خود را آغاز و تاکنون بیش از ۳۰ مقام کشوری و استانی ازجمله کسب ۲۲ مدال طلای قهرمانی استانی را در کارنامه خویش به ثبت رسانده است.

وی ازجمله قهرمانانی است که بارها مدال طلا را به خویش اختصاص داده و ازجمله این موفقیت‌ها، کسب نشان طلای پیکارهای بین‌المللی ۲۰۱۸ در رشته پاورلیفتینگ دسته ۱۲۵ کیلوگرم گرجستان بوده و در سال ۲۰۱۷ نیز در مسابقات جهانی کشور اکراین به ۲ مدال طلا دست پیدا کرد.

شهرداری قم کسب این موفقیت ورزشی را به جامعه ورزش استان قم و به ویژه به خانم کریمی مادر ارجمند علی رستمی تبریک گفته و موفقیت روز افزون ایشان را در تمامی مراحل زندگی و کاری از خداوند متعال خواستار است.

انتهای پیام/**