28.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

سازمان توسعه و عمران بازوی شهرداری قم در اجرای پروژه‌های عمرانی است/ تولید محصول باکیفیت و با قیمت پایین در این سازمان

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به اقدامات موفق سازمان توسعه و عمران طی سالهای اخیر در پیشبرد پروژه‌های عمران شهری، اظهار داشت: این سازمان بازوی قدرتمند مجموعه مدیریت شهری است.

به گزارش شهرنیوز، عباس حلوایی‌زاده در سی و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری این شورا، با اشاره به اقدامات موفق سازمان توسعه و عمران طی سالهای اخیر در پیشبرد پروژه‌های عمران شهری، اظهار داشت: این سازمان بازوی قدرتمند مجموعه مدیریت شهری است.

وی اخذ مجوز تعرفه بهای خدمات سال ۱۴۰۱ سازمان توسعه و عمران شهرداری قم را موردتوجه قرار داد و عنوان کرد: این سازمان هم‌اکنون محصولات باکیفیت ولی با قیمت پایینی را برای اجرای پروژه‌های شهری تولید و در اختیار پروژه‌های عمران شهری قرار می‌دهد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم یادآور شد: شهرداری قم در پی این بوده تا با افزایش حداقلی تعرفه بهای قیر و آسفالت، اجازه افزایش قیمت‌های خارج از عرف را به بخش خصوصی ندهد.

حلوایی‌زاده خاطرنشان کرد: در تعرفه بهای خدمات سال ۱۴۰۱ سازمان توسعه و عمران شهرداری به خصوص در قیمت‌گذاری قیر، آسفالت و سایر سنگ‌دانه‌ها آنالیز قیمتی به صورت کاملاً دقیق و جزیی انجام‌گرفته است.

انتهای پیام/***ش