۸ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 8

پیشرفت ۷۰ درصدی مجموعه فرهنگی ورزشی پردیسان قم

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم از پیشرفت فیزیکی 70 درصدی پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی محله یک مسکن مهر در این منطقه خبر داد.

به گزارش واحد خبر منطقه هشت شهرداری قم، محمدحسین علی‌اکبری با اشاره به نیاز منطقه پردیسان و اهمیت ورزش و سلامت در جامعه، اظهار داشت: در راستای برنامه‌ریزی جهت غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان، درصدد هستیم پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی  منطقه را هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسانیم.

وی با بیان اینکه این مجتمع فرهنگی ورزشی واقع در بوستان محله یک مسکن مهر در بلوار بصیرت با زیربنای ۲۵۰۰متر مربع است، ابراز کرد: در فاز نخست تا مرحله اتمام اسکلت سازه اقدام شده بود.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به کاربری‌های متفاوت این مجموعه، تصریح کرد: این سالن فرهنگی و ورزشی محل برگزاری انواع کلاس‌های آموزشی و ورزشی از جمله کلاس‌های ورزشی عمومی، تخصصی و کلاس‌های فرهنگی و هنری است.

وی خاطرنشان کرد: رخت‌کن، سرویس بهداشتی، حمام، بخش‌های اداری، پارکینگ عمومی و فضای سبز مجاور این سالن به مساحت بیش از ۵ هکتار از جمله قابلیت‌ها و پتانسیل‌های این مجموعه بوده که با بهره‌برداری از آن امیدواریم بتوانیم گام موثری در غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان برداریم.

شایان ذکر است در راستای تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه، هماهنگی لازم با معاونت فنی عمرانی شهرداری مرکز صورت گرفته است.

انتهای پیام/