36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان آتش‌نشانی

وقوع آتش سوزی گسترده در کارخانه کفش در قم/حریق با تلاش آتش نشانان اطفا شد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اشاره به وقوع آتش سوزی در کارخانه کفش در قم گفت: با تلاش عوامل آتش نشانی این حریق گسترده اطفا شد.

به گزارش شهرنیوز، حمید کریمی با اشاره به وقوع آتش سوزی در کارخانه تولیدی کفش در قم اظهار داشت: ۲۳ و ۱۱ دقیقه شب گذشته وقوع آتش سوزی گسترده در کارخانه ای واقع در جاده قدیم قم-کاشان به مرکز فرماندهی آتش نشانی گزارش شد.

وی با بیان اینکه کارخانه کفش آرمان در بلوار خلیج فارس در این حادثه دچار حریق شده بود، ابراز کرد: بلافاصله ۷ دستگاه ماشین آلات سنگین آتش نشانی و آبرسان شهرداری به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم ادامه داد: علیرغم بعد مسافت، نخستین خودروی آتش نشانی کمتر از ۷ دقیقه به محل رسید و بعداز درخواست خودروهای بیشتر، ماشین آلات سنگین آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه این حادثه مجروح و مصدوم نداشته است، یادآور شد: مواد اولیه، چسب و قسمت های از دستگاه های این کارخانه کامل طعمه حریق شده است.

کریمی با اشاره به تخریب و ریزش سقف یکی از سوله های این کارخانه عنوان کرد: خوشبختانه با تلاش عوامل آتش نشانی این حریق اطفا شده است و همکاران لکه برداری محل حادثه را انجام داده اند.

انتهای پیام/***