29.7 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان میادین

احداث ۶ باب غرفه خدماتی در میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی قم

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از احداث 6 باب غرفه خدماتی در ابتدای درب ورودی شماره یک میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری با اشاره به احداث غرفه‌های خدماتی در میدان شهید رجایی اظهار داشت: عملیات احداث ۶ باب غرفه خدماتی در ابتدای درب ورودی شماره یک میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی در زمینی به مساحت ۳۷۵ مترمربع و صرف اعتباری بالغ‌بر ۲۴ میلیارد ریال در حال انجام است.

وی با ابراز رضایت از روند اجرای این پروژه افزود: با پایان عملیات اجرای فونداسیون در فاز نخست، احداث اسکلت بتُنی، عملیات دیوارچینی پیرامونی و اجرای تأسیسات در فاز دوم و هم‌اکنون این پروژه در مرحله نازک‌کاری بوده و پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه بر اساس برنامه زمان‌بندی حاصل‌شده است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با اشاره به اهمیت توسعه فضای خدماتی میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی ابراز کرد: میدان شهیدرجایی علاوه بر تأمین نیاز استان، نیاز شهرهای اطراف همچون ساوه، کمیجان، دلیجان و شهرهای تابعه استان قم را نیز تأمین و توسعه فضای خدماتی آن از هر نظر مورد اهمیت است.

انتهای پیام/***