32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

پایان داوری آثار پنجمین دوره مسابقه عکاسی پاییز برگریز

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: آیین داوری پنجمین دوره مسابقه عکاسی پاییز برگریز برگزار شده و از برگزیدگان در هفته‌های آتی تقدیر می‌شود.

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به برگزاری آیین داوری پنجمین دوره مسابقه عکاسی پاییز برگریز اظهار کرد: آثار بسیارزیادی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود و با هماهنگی انجمن عکاسان استان داوری این آثار انجام شد.

وی با بیان اینکه در مرحله داوری سه اثر در بخش حرفه‌ای، سه اثر در بخش آماتور و یک اثر به عنوان انتخاب مردمی مشخص شد تصریح کرد: در هفته‌های آتی از برگزیدگان این مسابقه تقدیر به عمل خواهد آمد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به اهمیت برگزاری چنین مسابقاتی در شهر خاطرنشان کرد: هنر زبان گویا و بانفوذی بین مردم است و استفاده از این ابزار موجب افزایش مشارکت شهروندان در حفظ و نگهداری شهر و رفع چالش‌های شهر و همچنین مشارکت بیشتر در حفظ منابع طبیعی و محیط زیست می‌شود.

وی با اشاره به تغییر رویکرد شهرداری از کاشت درختان همیشه سبز به کاشت درختان خزان‌دار بیان کرد: این رویکرد موجب شده نسبت به سال‌های گذشته فضای سبز شهر قم دارای نمای پاییزی شده و هنرمندان بتوانند از این مناظر برای نشان‌دادن هنر و زیبایی شهر استفاده کنند.

جوادیان اظهار کرد: چهار دوره مسابقه عکاسی پاییز برگریز به صورت مستمر برگزار شده و امسال از دوره پنجم در بخش حرفه‌ای و آماتور نیز استقبال قابل توجهی صورت گرفت.

لازم به ذکر است زهره‌سادات لاجوردی، حسین یاراحمدی، بنت الهدی آموزنده، بهمن عزیزی، زهرا ایرانی در بخش حرفه‌ای و مریم هنرمند، محمد رفیعی موحد، محمدرضا خانعلی، مائده برقراری، محبوبه رضایی در بخش عکاسی با تلفن همراه برگزیدگان پنجمین دوره مسابقه عکاسی پاییز برگریز هستند.

انتهای پیام/****