27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

ایجاد فضاهای ثابت برای عرضه محصولات خانگی بانوان در قم

رئیس کمیته بانوان و امور خانواده شورای شهر قم گفت: با هدف اشتغال آفرینی و تقویت اقتصاد خانواده‌ها تصمیم گرفته شد که در بازارهای روز ستون‌های ویژه بانوان داشته باشیم و همچنین فضاهای ثابتی را برای عرضه محصولات خانگی بانوان ایجاد شود.

به گزارش شهرنیوز، نرجس نیازمند در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر قم با آیت‌الله سعیدی، اظهار کرد: بر محور تحکیم بنیان خانواده، کارگروه‌هایی ازجمله آسیب‌های اجتماعی، مشاغل، آموزش و تعالی و ورزش و نشاط را ذیل کمیته بانوان و امور خانواده شورای شهر تشکیل‌شده است.

رئیس کمیته بانوان و امور خانواده شورای شهر قم اضافه کرد: جلسات متعددی با پژوهشکده‌های فعال در امور زنان و خانواده، حوزه‌های علمیه، مسئولان و اساتید دانشگاه برگزارشده تا از نظراتشان استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه در مباحث آموزشی، بودجه‌ای برای آموزش پیش‌بینی‌شده و در بحث مشاغل، نسبت به مشاغل زنان و خانواده متمرکز شده‌ایم تصریح کرد: با هدف اشتغال آفرینی و تقویت اقتصاد خانواده‌ها تصمیم گرفته شد که در بازارهای روز ستون‌های ویژه بانوان داشته باشیم و همچنین فضاهای ثابتی را برای عرضه محصولات خانگی بانوان ایجاد شود.

انتهای پیام/***