30.7 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

آمادگی کامل بوستان‌های منطقه چهار قم برای روز طبیعت/آماده‌سازی بوستان‌ها برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر

مدیر منطقه چهار شهرداری قم از آمادگی کامل بوستان‌های سطح منطقه در راستای استقبال از روز طبیعت خبر داد.

به گزارش واحد خبر منطقه چهار شهرداری قم، علیرضا اقبالیان با اشاره به آماده‌باش کلیه عوامل منطقه چهار برای روزهای پایانی تعطیلات نوروزی اظهار داشت: در همین راستا تمامی بوستان‌های سطح منطقه به‌صورت ویژه آماده بوده و در بوستان‌های شاخص منطقه ازجمله بوستان علوی، بوستان زائر، بوستان شهیدان زین‌الدین، بوستان خضر نبی (ع)، بوستان نرگس، بوستان کوثر و … تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته‌شده است.

به گفته وی، بیش از ۴۵۰ نفر پرسنل فضای سبز و خدمات شهری اعم از امانی و پیمانی در روز طبیعت به‌صورت آماده‌باش بوده و آماده خدمت‌رسانی به شهروندان گرامی هستند.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم از توزیع بیش از ۷ تن ذغال و هیزم و  ۵۰۰  کیلو کیسه‌زباله در این روز بین شهروندان خبر داد و افزود: در بوستان علوی علاوه بر استقرار ماشین‌آلات حمل زباله، تانکرهای آب نیز مستقر گردیده تا خدمات بهتری را بتوانیم ارائه نماییم.

وی تصریح کرد: تمامی سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه بوستان‌ها تجهیز گردیده و کنترل و نگهداری دائم آن در این روز توسط عوامل و پرسنل خدوم فضای سبز صورت می‌گیرد.

اقبالیان با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها برای روز سیزده فروردین عنوان کرد: با توجه به تجربیات سال‌های گذشته، بوستان علوی پذیرای جمعیت زیادی از شهروندان در روز طبیعت بوده و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت خدمات‌رسانی هرچه بهتر و مطلوب‌تر در این بوستان به شهروندان گرامی در دستور کار قرار گرفته است .

وی در خاتمه یادآور شد: امید است شهروندان گرامی با رعایت نکات ایمنی لازم شهرداری را در راستای خدمات‌رسانی هر چه بهتر یاری نموده و بتوانیم خاطره‌ای خوش را  برای آنان در این روز رقم بزنیم.

انتهای پیام/***