31.9 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

تحقق بیش از ۹۰ درصد بودجه شهرداری قم در سال ۱۴۰۰/تلاش برای ادامه برنامه‌های عمرانی شاخص در سال جاری

شهردار قم از تحقق بیش از 90 درصدی بودجه سال 1400 شهرداری قم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقاییان‌نژاد در دیدار نوروزی با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قم، با تأکید بر رفع کاستی‌ها و خطاها در سال جدید اظهار داشت: خداوند فرصت خدمت دوباره در سال جاری به ما داده و باید بتوانیم از این فرصت کمال استفاده را ببریم.

وی انسجام و وحدت را در شهرداری قم مهم و کلیدی خواند و افزود: باید موقعیت و ارزش کار در شهر قم را بفهمیم تا بتوانیم منسجم کار را انجام دهیم و در نهایت به پتانسیل روحی هر فرد نیز برمی‌گردد که باید وحدت درون برای حفظ نفس ایجادشده و میزان دست خودمان است.

شهردار قم انسان را دارای روح الهی دانست و تأکید کرد: انسان با زشتی‌ها سازگار نبوده و حق‌طلب و عدالت‌طلب است و ما درجایی قرارگرفته‌ایم که بیشترین ارتباط را با مردم داشته و با توجه به این‌که بالاترین عمل صالح خدمت به مردم است این شرایط برای مدیران شهرداری فراهم‌شده است.

وی با ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری تأکید کرد: ظرفیت شهرداری قم برای اجرای پروژه و خدمت به مردم بیش از بودجه وجود داشته و امیدواریم بتوانیم سال پربرکتی برای شهر قم رقم بزنیم.

دکتر سقائیان‌نژاد با اشاره به تحقق بیش از ۹۰ درصدی بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری قم اذعان کرد: خوشبختانه بیش از ۹۵ درصد برنامه‌های سال گذشته محقق شده است.

انتهای پیام/****ن