33.3 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پایانه‌ها

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم؛ ماهانه ۵۰ هزار زائر از خدمات پارکسوار شمالی بهره مند می شوند

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم گفت: ماهانه بالغ بر ۵۰ هزار زائر از خدمات پارکسوار شمالی بهره مند می شوند.

به گزارش شهرنیوز،رضا پوریافر مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم گفت: با توجه به اطلاع رسانی صورت گرفته در خصوص ممنوعیت پارک اتوبوس در اطراف حرم مطهر، واحد گشت و بازرسی سازمان با همکاری پلیس راهور استان با رانندگان متخلف برخورد می نماید.
وی افزود: اطلاع رسانی با نصب بنر و چاپ بروشور به ۴ زبان فارسی،انگلیسی، عربی و پاکستانی بین رانندگانی که حامل زائرین حرم کریمه اهل بیت(س) و مسجد مقدس جمکران می باشند،مرتب انجام می شود و رانندگان به سمت پارکسوار شمالی جهت پارک اتوبوس راهنمایی می شوند.
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم با بیان اینکه هرماه بالغ بر ۵۰ هزار زائر و مسافر از خدمات پارکسوار شمالی بهره مند می شوند،افزود: جهت رفاه حال مسافران امکاناتی از قبیل ۷۰۰ جایگاه پارک اتوبوس، نمازخانه، سرویس بهداشتی و مجتمع خدماتی رفاه شهر جهت رفع مایحتاج اولیه مسافر در پارکسوار شمالی مهیا شده است.
پوریا فر بیان داشت: دو شرکت مسافربری جهت صدور صورت وضعیت به رانندگان و جابجایی  مسافر در پارکسوار مستقر بوده و به زائرین خدمات رسانی می کنند.
وی تصریح کرد: محوطه پارکینگ پارکسوار به صورت ۲۴ ساعته در اختیار رانندگان  اتوبوس می باشد و در کنار پارکسوار ایستگاه اتوبوس درون شهری مستقر می باشد که زائرین را به حرم مطهر منتقل می نماید.