29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

همدلی در شهرداری قم در بالاترین سطح آن است/ لزوم همراهی تمام دستگاه‌های اجرایی برای حرکت به سمت توسعه شهر

سرپرست فرمانداری قم با تأکید بر همدلی و همراهی تمام بخش‌های شهرداری قم گفت: برای حرکت به سمت توسعه در همه حوزه‌ها در شهر نیازمند این همدلی همه ارکان مدیریتی هستیم.

به گزارش شهرنیوز، عباس ذاکریان امروز در آیین معارفه معاونین خدمات شهری و برنامه‌ریزی و منابع انسانی شهرداری قم که با حضور دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم، معاونان و مدیران شهری در سالن جلسات شهرداری برگزار شد، فرصت خدمت در شهرداری را به‌عنوان خاک‌ریز اول کار در شهر موردتوجه قرارداد و اظهار داشت:  فرصت خدمت گذاری در شهرداری به‌خصوص در شهر قم را باید قدر دانست.
وی با یادآوری سخن امام صادق(ع) و خطاب قراردادن شهر قم به‌عنوان حرم اهل‌بیت(ع) افزود: یکی از ویژگی‌های کار در شهر قم خدمت به اهل‌بیت (ع) بوده و باید آن را توفیق الهی دانسته و قدر لحظه‌به‌لحظه آن را دانست و از همه‌کسانی که در این مدت در کنار ما بودند تشکر می‌کنم.
سرپرست فرمانداری قم، کار در حوزه خدمات شهری را بسیار پراسترس و شیرین برشمرد و گفت: یکی از بخش‌هایی که می‌توانیم نتیجه کار خود را به‌صورت ملموس ببینیم، کار در حوزه خدمات شهری است.

ذاکریان معتقد است برای کار در مدیریت شهری، همدلی و همراهی مجموعه‌ها موضوعی اساسی است و در مدیریت فعلی این همدلی و همراهی در اوج خود قرار دارد.

وی به تلاش حوزه خدمات شهری در برگزاری مراسم نیمه شعبان و ایام تعطیلات نوروز اشاره کرد و یادآور شد: برای برگزاری مراسم و ساماندهی مسافران نیاز به تلاش زیادی داشتیم که بعد از دو سال محدودیت سفر، این برنامه‌ریزی و کار به‌خوبی انجام شد و تلاش همکاران در حوزه خدمات شهری قابل‌تقدیر است.
ذاکریان تأکید کرد: تمام حوزه‌های شهرداری از بخش حمل‌ونقل، خدمات شهری، پشتیبانی و مالی در میدان بودند و نیمه شعبان به‌خوبی مدیریت شد و شهرداری کاملاً آمادگی لازم را برای پذیرایی از زائران داشت و تلاش داریم تعامل بین مدیریت شهری و استانی به بیشترین سطح آن برسد.
وی اجرای پروژه‌ها را نیازمند همدلی بین دستگاه‌های اجرای شهر دانست و بیان کرد: برای حرکت به سمت توسعه در همه حوزه‌ها در شهر نیازمند این همدلی بوده و استانداری، فرمانداری، شورای شهر و شهرداری به‌عنوان چهار ارگان مهم مدیریتی در شهر در کنار هم هستند.ن/***