31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

فعالیت مراکز تفریحی و گردشگری شهرداری قم در ایام نوروز

رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم گفت: برای ایام نوروز 10 مرکز از زیرمجموعه‌های شهرداری آماده‌شده تا شهروندان و مسافران بتوانند با دریافت تخفیف از خدمات این مراکز استفاده کنند.

پیام جوادیان در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اینکه فضای سبز شهر قم در سال‌های اخیر گسترده شده است، اظهار کرد: همزمان با توسعه فضای سبز، برنامه‌ریزی برای ایجاد زیرساخت‌های لازم تفریحی و گردشگری برای حضور شهروندان و مسافران در این فضاها در سال‌های اخیر صورت گرفته و مراکز خوبی ایجادشده است.

وی ادامه داد: برای ایام نوروز ۱۰ مرکز از زیرمجموعه‌های شهرداری آماده‌شده تا شهروندان و مسافران بتوانند با دریافت تخفیف از خدمات این مراکز استفاده کنند.

رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم افزود: این اماکن شامل شهربازی و تله سیژ در بوستان علوی، باغ پرندگان، رستوران آبی و مجتمع تفریحی باهم، شهربازی بزرگ بوستان غدیر، دریاچه مصنوعی و ماهیگیری دریاچه جوان، غزل پارک بوستان فدک، رستوران و شهربازی بوستان نرگس و رستوران سنتی شبستان است که مسافرین و شهروندان شهر قم با تخفیف می‌توانند از این مراکز استفاده کنند.

جوادیان به محل‌های برپایی ایستگاه‌های دریافت تخفیفات اشاره کرد و گفت: ایستگاه‌ها در درب یک مسجد مقدس جمکران، میدان آستانه در حرم مطهر و عوارض قم تهران برپا شدند و علاقه‌مندان می‌توانند با کارت شناسایی به این مراکز مراجعه کرده و با ثبت‌نام، تخفیف این مراکز را دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح کمکی به سرمایه‌گذاران در زمینه جذب گردشگر است و همچنین ساعات حضور مسافران در قم را افزایش می‌دهد. ع/***