28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

شهردار منطقه ۵ خبر داد؛ زیرسازی و آسفالت برخی از کوچه‌های بلوار شهیدان کلهری و شهید دل آذر

شهردار منطقه پنج قم از زیرسازی و آسفالت برخی از کوچه‌های بلوار شهیدان کلهری و شهید دل آذر در مساحتی بیش از سه هزار مترمربع خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا اقبالیان با اشاره به انجام پروژه‌های عمرانی، خدماتی و ترافیکی منطقه پنج، از اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت کوچه ۱۷ بلوار شهیدان کلهری خبر داد و گفت: در این پروژه توزیع بیش از ۲۶۰ تن آسفالت به مساحت بیش از هزار و ۸۰۰ مترمربع صورت گرفته است.
وی همچنین به توزیع آسفالت در کوچه یک و دو بلوار شهید دل آذر اشاره کرد و گفت: در این معابر نیز بیش از ۱۸۰ تن آسفالت به مساحت بیش از هزار و۲۰۰ مترمربع توزیع شده است.
شهردار منطقه پنج قم بیان کرد: با توجه به درخواست های مردمی در راستای ساماندهی معابر و افزایش رضایت مردمی و از آنجاییکه وجود معابر خاکی و ناهموار باعث نازیبایی حاشیه ای  منطقه است روکش آسفالت ادامه خیابان شهید شمس از اولویت‌های این منطقه است.
وی در ادامه از  مشارکت و همکاری مردم با مدیریت شهری در راستای اجرای پروژه‌های شهری تقدیر کرد و گفت: مشارکت مردم می تواند در پیشرفت سریع و آبادانی منطقه پنج تأثیر به سزایی داشته باشد.
اقبالیان آسفالت کوچه و شوارع زیرسازی شده در سطح منطقه را از دیگر پروژه‌های در دست اقدام دانست و افزود: در صورت تأمین آسفالت در اسرع وقت این پروژه‌ها اجرائی خواهد شد.