25.3 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پایانه‌ها

پایانه‌های مسافربری قم آماده خدمت‌رسانی به زائران نیمه شعبان/حجم بالای مسافران ورودی به قم

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با تأکید بر آمادگی پایانه‌های مسافربری قم برای خدمات‌رسانی به زائران از حجم بالای مسافران ورودی و خروجی به شهر مقدس قم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، سیدرضا حسینی در جلسه توجیهی و هماهنگی کارکنان و مسئولان کمیته حمل‌ونقل و ترافیک ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم، با اشاره به آماده‌باش کامل پایانه‌های شهر قم برای ایام پایانی سال اظهار داشت: تقارن نیمه شعبان با ایام پایانی سال و ارتحال آیت‌الله علوی گرگانی مرجعیت فقید شیعیان، سبب ترافیک کاری بالایی در سازمان پایانه‌های شهرداری برای خدمت‌رسانی به شهروندان شده است.

وی با بیان اینکه قم شاهراه مواصلاتی رفت‌وبرگشت ۱۷ استان کشور است، ابراز کرد: شهر قم از چند روز قبل شاهد حضور مسافران زیادی از شهرهای دیگر در پایانه‌های مسافربری بوده تا این مسافران را به مقصد برسانند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با تأکید بر اینکه هم‌اکنون شاهد حجم بالایی از مسافران ورودی و خروجی به شهر مقدس قم هستیم، گفت: پارک‌سوار شمالی قم به‌صورت کامل پاک‌سازی‌شده و این پایانه کاملاً آماده استقبال از زائران نیمه شعبان است.

حسینی با اشاره به خدمات‌رسانی و هدایت مسیر مسافران ورودی از سمت جاده لبن در جاده کاشان توسط سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم، تصریح کرد: به دلیل تقارن مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، حجم بالایی از کار در این پایانه وجود دارد که امید می‌رود در بهترین و مطلوب‌ترین شکل ممکن به سرانجام برسد.

انتهای پیام/ش