35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

اجرای تورهای متنوع گردشگری در ایام نوروز۱۴۰۱ / برگزاری تور جوانه‌های انتظار در ایام نیمه شعبان

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم از برگزاری تورهای متنوع گردشگری قم‌گردی در ایام نوروز خبر داد و گفت: مهم‌ترین برنامه نیمه شعبان توسط سازمان برگزاری تورهای جوانه‌های انتظار برای کودکان با مشارکت مسجد مقدس جمکران است.

به گزارش شهرنیوز، حجت‌الاسلام سید احمد طباطبایی نژاد با اشاره به اینکه برای ایام نیمه شعبان و نوروز تورهای مختلف قم‌گردی برنامه‌ریزی‌شده است، اظهار کرد: مهم‌ترین برنامه نیمه شعبان برگزاری تورهای جوانه‌های انتظار برای کودکان با مشارکت مسجد مقدس جمکران است.

وی ادامه داد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در مراکز تاریخی، پیگیری نصب کیو آر کد در مراکز تاریخی و نصب تابلوهای هدایت مسیر پنج مکان تاریخی برای افزایش زمان اقامت مسافران نوروزی از دیگر اقدامات سازمان در بخش گردشگری است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم با اشاره به اجرای متنوع تورهای گردشگری قم‌گردی در ایام نوروز با بهره‌مندی از ظرفیت آژانس‌های مسافرتی و سمن‌های گردشگری، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی خوبی برای اطلاع‌رسانی طرح‌های گردشگری شهر قم در سطح شهرداری‌های کلان‌شهر ایران صورت گرفته تا گردشگران بتوانند در مبدأ برای حضور در قم و بازدید از نقاط گردشگری این شهر برنامه‌ریزی کنند.

انتهای پیام/***ع