29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان اتوبوسرانی

خدمات ناوگان اتوبوس‌رانی قم برون‌سپاری می‌شود/کیفیت خدمات افزایش می‌یابد

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به ویژگی‌های قرارداد خرید خدمات ناوگان اتوبوس‌رانی قم، گفت: رضایت مسافر، تعداد سفر و عمل کردن کامل به مفاد قرارداد، معیار و ملاک پرداخت اعتبارات به پیمانکاران خواهد بود.

به گزارش شهرنیوز، مسعود طبیبی امروز در سی و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به اخذ مجوز قراردادی با موضوع خرید خدمات ناوگان اتوبوس‌رانی قم، اظهار داشت: در قالب این برنامه، خدمات‌رسانی به هر میزان که بهتر ارائه شود، پیمانکار پول بیشتری دریافت خواهد کرد.

وی با بیان ویژگی‌های این قرارداد با موضوع خرید خدمات ناوگان اتوبوس‌رانی قم، تصریح کرد: رضایت مسافر، تعداد سفر و عمل کردن کامل به مفاد قرارداد، معیار و ملاک پرداخت اعتبارات به پیمانکاران خواهد بود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر اینکه در قالب این طرح سامانه و ابزارهایی جهت نظارت بر عملکرد شرکت پیروز در مزایده دیده‌شده است، گفت: برای اجرای درست این سیاست جدید، شهرداری قم به بعد نظارتی توجه زیادی شده است.

به گفته طبیبی، در طرح خرید خدمات ناوگان اتوبوس‌رانی قم همچنین پوشش و جابه‌جایی شهروندان در “نیم راه‌ها” نیز پیش‌بینی و افزایش خطوط نیز در نظر گرفته‌شده است.

انتهای پیام/ش***