38.1 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

تلاش شهرداری قم برای ایجاد آرامش خاطر برای حضور زائران در مسجد مقدس جمکران

شهردار قم گفت: تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا زائران نیمه شعبان بتوانند با خیال آسوده و بدون دغدغه در مسجد مقدس جمکران حاضرشده و به عبادت با خدا و تجدیدعهد با امام زمان(عج) بپردازند.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در حاشیه برگزاری مراسم عهد خدمت نیروهای شهرداری در مسجد مقدس جمکران، با اشاره به اینکه نبی اکرم(ص) دو ثقل اکبر یعنی قرآن و اهل‌بیت(ع) را برای نجات و سعادت ما به یادگار گذاشتند، اظهار کرد: امروز سرسلسله عترت حضرت ولی‌عصر(عج) است که در حقیقت زمامداری امور ما به دست اوست و نیمه شعبان میلاد این امام همام است.

وی با تأکید بر اینکه وظیفه‌داریم برای تکریم این روز هر چه در توان داشته انجام دهیم، ابراز کرد: امسال نزدیک به چهار هزار نفر از پرسنل شهرداری در بخش‌های مختلف خدماتی ازجمله فضای سبز، زیباسازی، اتوبوسرانی، تاکسی‌رانی، آتش‌نشانی، تهیه ارزاق موردنیاز زائران، اسکان، احداث پارکینگ‌های متعدد و… در حال خدمت به زائران نیمه شعبان هستند.

شهردار قم با اشاره به اینکه در این مراسم با امام زمان(عج) برای ارائه خدمت به زائران عهد بستیم، خاطرنشان کرد: تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا زائران نیمه شعبان بتوانند با خیال آسوده و بدون دغدغه در مسجد مقدس جمکران حاضرشده و به عبادت با خدا و تجدیدعهد با امام زمان(عج) بپردازند.

انتهای پیام/***ع