31.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

آمادگی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم جهت خدمات‌رسانی به زائرین نیمه شعبان/آماده‌سازی کامل پارک‌سوار شمالی

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از آمادگی کامل این سازمان جهت ارائه خدمات مطلوب به زائران نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم، سیدرضا حسینی با اشاره برنامه‌ریزی‌های مختلف برای ارائه خدمات به مسافران و زائران نیمه شعبان و ایام نوروز اظهار داشت: این سازمان با ۵ پایانه و یک پارک‌سوار به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت زائرین و مسافرین است.

به گفته وی، تدابیر لازم جهت ارائه خدمات و جابه‌جایی مسافر صورت گرفته است و ازاین‌رو جلساتی با انجمن صنفی رانندگان و شرکت‌های مسافربری و نماینده حمل‌ونقل جهت ارائه تسهیلات در جابه‌جایی مسافر صورت گرفته است .

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم افزود: در پارک‌سوار شمالی آماده‌سازی لازم صورت گرفته و در حدود ۶۰۰ جایگاه پارک اتوبوس در این مکان آماده خدمات‌رسانی بوده و مقدمات اولیه رفاه زائرین اعم از سرویس بهداشتی، نمازخانه و فروشگاه در این پارک‌سوار پیش‌بینی‌شده است.

وی با اشاره به معنویت ایام نیمه شعبان، از برگزاری برنامه‌های فرهنگی در شب و روز نیمه شعبان در سطح پایانه‌ها و پارک‌سوارهای سازمان پایانه‌های مسافربری خبر داد.

انتهای پیام/***