32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

خادمین شهر قم کارهایشان را با هدف رضایت امام زمان(عج) انجام دهند/تقدیر از همکاری‌های شهرداری با مسجد مقدس جمکران

قائم‌مقام مسجد مقدس جمکران گفت: باید نگاه یک مدیر، پاکبان و خادم در شهر قم به‌گونه‌ای انجام شود که نگاه حضرت شامل حالشان شود و این نگاه برخواسته از فرهنگ غنی ولایی بوده و فرهنگ‌ساز است.

به گزارش شهرنیوز، محمدکاظم پورامینی در مراسم «هم‌عهد با ولایت» ویژه تجدید بیعت کارکنان شهرداری قم با امام زمان(عج) و آغاز فعالیت ستادهای خدمت‌رسانی شهرداری به زائران شهر مقدس قم که صبح امروز با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، معاونین، مدیران و جمعی از پرسنل شهرداری قم در آستانه نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، ضمن تقدیر از این برنامه شهرداری در آغاز حرکت بزرگ نیمه شعبان، اظهار کرد: این نگاه‌های ارزشمند به کارهای مجموعه‌های خدماتی و مدیریتی یک بار معنوی و ارزشی دارد، به این معنا که این فعالیت‌ها وقتی با امامت و ولایت پیوند بخورد عبادت است و بار معنوی به همراه دارد.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم اخلاص خادمان شهر قم همچنان روزافزون و تأثیرات آن برای زائران و مجاوران باشد، گفت: نگاه‌ها بوده که حرکت‌ها را مشخص و تأثیر آن را تبیین می‌کند؛ باید نگاه یک مدیر، پاکبان و خادم در شهر قم به‌گونه‌ای انجام شود که نگاه حضرت شامل حالشان شود و این نگاه برخواسته از فرهنگ غنی ولایی بوده و فرهنگ‌ساز است که همه جایی کاربرد پیدا می‌کند که هر فردی در هر بخشی کاری انجام می‌دهد رضایت حضرت را برای کارش لحاظ کند.

قائم‌مقام تولیت مسجد مقدس جمکران با تأکید بر اینکه خادمین شهر قم نگاهشان مبتنی بر رضایت حضرت و نائب حضرت است، گفت: امیدواریم این نگاه گسترش پیدا کرده و به همه امور تعمیم پیدا کند.

وی با بیان اینکه همه این اقدامات برای بهره‌گیری معنوی بیشتر مردم به زائرین و مجاورین در نیمه شعبان است، ابراز کرد: در مسجد مقدس جمکران در تلاش هستیم که حسب امر مقام معظم رهبری به تولیت این مکان مقدس، تسهیل بهره‌مندی مردم از فضای قدسی این فضای مقدس را فراهم کنیم که مجموعه‌های مختلف استان در این زمینه همکاری خوبی را با مسجد مقدس جمکران دارند.

پورامینی خاطرنشان کرد: هدف ما این است که زائر و مجاوری که وارد شهر قم بتواند از فیوضات معنوی حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران بهره‌مند شود.

انتهای پیام/***ع