33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

تشکیل کمیته‌های مختلف در شهرداری قم برای خدمات‌رسانی مطلوب در نیمه شعبان

معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: برای خدمات‌رسانی مطلوب به زائران و شهروندان در طول جشن‌های نیمه شعبان  کمیته‌های مختلف در شهرداری قم تشکیل‌شده است.

به گزارش شهرنیوز، عباس ذاکریان در جلسه آماده‌سازی و تشریح اقدامات منطقه ۵ شهرداری قم ویژه نیمه شعبان، اظهار داشت: شهرداری قم با تمام توان آماده خدمات‌رسانی برای برگزاری باشکوه جشن نیمه شعبان است.

وی با اشاره به اهمیت همکاری موکب‌های خدمات‌رسان در ارتقای خدمت‌رسانی به زائران و شهروندان در جشن نیمه شعبان ابراز کرد: با همراهی موکب داران، نظافت مسیر پیاده‌روی بلوار پیامبر اعظم(ص) با سهولت بهتری انجام می‌گیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری قم اذعان کرد: برای تأمین سرویس بهداشتی در طول مسیر و محل پارکینگ‌ها در حد مطلوب اقدامات خوبی در شهرداری انجام‌گرفته اما به دلیل تقارن مناسبت‌های مختلف با یکدیگر، لازم است تا دستگاه‌های دیگر  نیز در این عرصه ورود جدی داشته باشد.

وی با بیان اینکه نیاز واقعی این ایام برای خدمات‌رسانی مطلوب برای زائران در حدود ۱۰۰۰ چشمه سرویس است، گفت: برای خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان و زائران در نیمه شعبان ۱۱ کمیته به همراه ستادهای اجرایی و عملیاتی تخصصی شکل‌گرفته و تمام تصمیم‌گیری‌ها به‌صورت متمرکز نهایی و برای اجرا به مناطق شهری ابلاغ می‌شود.

ذاکریان ادامه داد: به دلیل تقارن نیمه شعبان با آغاز سال جدید در کنار چهارشنبه و پنجشنبه آخر سال، ستادهای نیمه شعبان با ستادهای استقبال از نوروز و سال جدید ادغام‌شده‌اند.

انتهای پیام/***ش