31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

برگزاری جلسه کارگروه کارشناسی هیات تطبیق مصوبات فرمانداری برای بررسی بودجه ۱۴۰۱ شهرداری قم

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی شهرداری قم از برگزاری جلسه کارگروه کارشناسی هیات تطبیق مصوبات فرمانداری برای بررسی بودجه 1401 شهرداری و بررسی احکام بودجه و ردیف‌های درآمد و هزینه به تفکیک خبر داد.

مجید محمدرضاخانی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به تصویب بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری قم در شورای اسلامی شهر اظهار داشت: جلسه کارگروه کارشناسی هیات تطبیق مصوبات فرمانداری به‌منظور بررسی کلیات بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری برگزار شد.

به گفته وی، این جلسه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، معاونین برنامه‌ریزی و شهرسازی و مدیران ادارات کل منابع انسانی و درآمد شهرداری قم برگزار شد.

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی شهرداری قم یادآور شد: در این جلسه ضمن بررسی کلیات بودجه سال آینده شهرداری، احکام بودجه و ردیف‌های درآمد و هزینه به تفکیک مورد بررسی قرار گرفت.

وی با تأکید بر بررسی جوانب مختلف بودجه در این جلسه تصریح کرد: برش یک‌ساله برنامه پنج‌ساله دوم، ارتباط بودجه مصوب با سند چشم‌انداز برنامه شهرداری جهت تحقق منابع مالی ۱۴۰۱ و تطبیق بودجه مصوب با قوانین و مقررات در این جلسه بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/****