32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

آماده‌سازی نقشه‌های جامع اطلاع‌رسانی نیمه شعبان و نوروز/طراحی مسابقات شهروندی برای مسافران نوروزی

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با بیان اینکه فضاسازی شهری در نیمه شعبان و ایام نوروز طبق سنوات گذشته با هدفمندی و نقطه‌گذاری مسیرهای گردشگری انجام می‌شود گفت: نقشه جامع شهر در حال طراحی نهایی است.

به گزارش شهرنیوز، مهدی کلانترزاده در جلسه کمیته خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه کمیته اطلاع‌رسانی و راهنمای زائر با دو رویکرد نیمه شعبان و نوروز مباحث را دنبال می‌کند، اظهار کرد: مقرر شد با همکاری مخابرات برای زائران در بدو ورود پیامکی حاوی پیام خوشامدگویی همراه با لینکی که تمام نیازها، نقشه‌ها، اطلاعات و شماره‌های مورد نیاز زائرین را در خود داشته باشد ارسال شود.

وی با بیان اینکه فضاسازی شهری طبق سنوات گذشته با هدفمندی و نقطه‌گذاری مسیرهای گردشگری انجام می‌شود گفت: نقشه جامع شهر در حال طراحی نهایی است و چندین بار بر اساس به‌روزرسانی خدمات، اصلاح‌شده تا بتواند حداکثر نیاز اطلاع‌رسانی زائران را برطرف کند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از انتشار بروشور اطلاع‌رسانی با تیراژ بالا با بهره‌گیری از بخش خصوصی خبر داد و ابراز کرد: در تلاش هستیم تا با استفاده از ابزارهای روز، زمان اقامت زائران و مسافران در شهر قم را افزایش دهیم که به این منظور مسابقه «گنج یابی» طراحی‌شده که کل مناطق گردشگری شهر در ایام نوروز در برمی گیرد که جزئیات آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/***ع