31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

بلوار شهید صادقی سبب مدیریت ترافیک هسته مرکزی قم می‌شود/لزوم هم‌افزایی مسئولان استانی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام منطقه یک

مدیر منطقه یک شهرداری قم با اشاره به اهمیت افتتاح و بهره‌برداری بلوار شهید صادقی گفت: این پروژه در حدفاصل کمربندی امام علی(ع) و بلوار ۱۵ خرداد احداث‌شده که می‌تواند بسیاری از ترافیک منتهی به هسته مرکزی شهر را مدیریت کند.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا اقبالیان امروز در آیین افتتاح پروژه‌های مدیریت شهری در گام پنجم که در سالن رضوان شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت احداث و بهره‌برداری از پروژه بلوار شهید صادقی اظهار داشت: این پروژه در حدفاصل کمربندی امام علی(ع) و بلوار ۱۵ خرداد احداث‌شده که می‌تواند بسیاری از ترافیک منتهی به هسته مرکزی شهر را مدیریت کند.

وی با تقدیر و تشکر از تمام پرسنل شهرداری در اجرای این پروژه افزود: این پروژه با همت مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر اسلامی و مدیران قبلی منطقه به مساحت ۳۶ هزار مترمربع در دو فاز به اتمام رسیده است.

مدیر منطقه یک شهرداری قم، هزینه تملک و احداث این پروژه را عددی بالغ‌بر ۳۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: با احداث این پروژه، بلوار ۱۵ خرداد، کمربندی امام علی(ع)، خیابان طالقانی، انقلاب، بلوار بسیج، بلوار جمهوری اسلامی و بلوار شهید صدوقی به هم متصل می‌شود.

وی از اتمام عملیات عمرانی بوستان ارکیده در کنار پروژه بلوار شهید صادقی نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: امروز به‌عنوان روز درختکاری، عملیات کاشت درختان این بوستان آغازشده و امیدواریم به‌زودی گام‌های دیگر توسعه در این منطقه را برداریم.

اقبالیان همچنین برنامه‌های شهرداری در ساماندهی پروژه محله چهل‌اختران را نیز مطرح کرد و یادآور شد: برای اتمام پروژه‌هایی مانند چهل‌اختران نیازمند هم‌افزایی مدیریت استان بوده تا بتوانیم چنین پروژه‌هایی را که زمان زیادی است ناتمام مانده، به بهره‌برداری برسانیم.

انتهای پیام/***ن