30.7 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

بهره‌برداری از بلوار شهید صادقی قم با اعتبار ۳۰۷۴ میلیارد ریالی/گامی مؤثر برای افزایش دسترسی‌ها و کاهش ترافیک هسته مرکزی

بلوار شهید صادقی با اعتباری بالغ‌بر سه هزار و 74 میلیارد ریال به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش شهرنیوز، آیین افتتاح و بهره‌برداری از بلوار شهید صادقی یا فاز سوم بلوار شهیدان روحانی با حضور مسئولان استانی و مدیریت شهری در ادامه اجرای طرح آغاز عملیات اجرایی، افتتاح و بهره‌برداری از ۱۰۰ پروژه شهرداری قم، روز یکشنبه ۱۵ اسفندماه برگزار می‌شود.

این پروژه مهم و شریانی با اعتباری بالغ‌بر سه هزار و ۷۴ میلیارد ریال اجرا شده است که تملکات این پروژه با دو هزار و ۸۶۰ میلیارد ریال، اجرای پروژه با ۲۰۰ میلیارد ریال و تأسیسات برقی و روشنایی نیز با ۱۴ میلیارد ریال هزینه داشته است.

اجرای بلوار شهید صادقی در سال ۱۳۹۹ در حدفاصل کمربندی امام علی(ع) و بلوار ۱۵ خرداد با ۳۶ هزار مترمربع مساحت و با ۸۰۰ متر طول و عرض ۴۵ متری آغاز شد و در روزهای آینده به‌صورت رسمی افتتاح می‌شود.

اتصال بلوار شهید روحانی به کمربندی امام علی(ع)، اتصال بلوار ۱۵ خرداد به کمربندی، تأمین دسترسی مناسب محلی به معابر اصلی، تکمیل اتصالات رینگ ترافیک شهر و دسترسی مناطق شهری را می‌توان از ویژه‌ها و اهداف این پروژه دانست.

انتهای پیام/***