۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان زیباسازی

جشنواره هنری گنجشک بهاری برگزار می‌شود

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم از برگزاری جشنواره هنری «گنجشک بهاری» و جانمایی از این آثار هنری در نقاط مختلف شهر قم خبر داد.

پیام جوادیان در گفت و گو با خبرنگار شهرنیوز، بیان کرد: جشنواره «گنجشک بهاری» از روز شنبه ۱۴ اسفندماه سال جاری به مدت ۳ روز با حضور ۴۰ هنرمند از سراسر کشور در بوستان علوی (میدان سرو) به همت سازمان زیباسازی شهرداری قم برگزار خواهدشد.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم ادامه داد: در فراخوان«شهرنگار۵» بیش از ۱۵۰۰ طرح گنجشک بهاری از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که در نهایت با نظر هیات داوران آثار ۴۰ هنرمند به عنوان منتخب برگزیده شدند.

جوادیان با بیان اینکه این جشنواره به خاطر شرایط کرونایی حاکم بر شهر قم در فضای باز و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: پس از اتمام نقاشی گنجشکهای بهاری، این گنجشک‌ها درنقاط مختلف شهر قم با هدف افزایش نشاط اجتماعی نصب خواهد شد.

وی اظهار داشت: به همت سازمان زیباسازی شهر قم در قالب فستیوالی هنری در پایان سال گنجشک‌های بهاری در یک کارگاه عملی با رنگ‌های زنده و بانشاط رنگ آمیزی می‌شود و بعد از آن در سطح شهر توزیع و جانمایی می‌شود.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم در پایان ابراز داشت: بازدید از این جشنواره از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب برای عموم شهروندان طی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده آزاد است.

انتهای پیام/***