25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

هدف اصلی شهرداری خدمت به مردم است/ افتتاح ۱۲ پروژه شهرداری قم

شهردار قم با تاکید بر اینکه هدف اصلی شهرداری خدمت به مردم است گفت: در مرحله چهارم افتتاح پروژه‌های شهرداری قم تا پایان سال، 12 پروژه با اعتباری بالغ بر 1000 میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد در حاشیه مراسم افتتاح ۱۲ پروژه شهرداری قم در چهارمین مرحله از افتتاح پروژه‌های صدگانه اظهار داشت: برای ایام رجب و شعبان و تا پایان سال ۶ مرحله افتتاح پروژه در شهرداری قم پیش بینی شده است که در مرحله چهارم آن به سر می‌بریم.

وی افزود: در این مرحله ۱۲ پروژه افتتاح می‌شود که دو تا از شاخص‌ترین‌ها ساختمان‌های مناطق دو و سه است.

شهردار قم با بیان اینکه اگر تجهیزات و ابزار کار استاندارد باشند، خدمت‌رسانی به مردم مطلوب‌تر خواهد بود، اظهار داشت: ایجاد این ساختمان‌ها موجب رفاه مردم و مراجعان به این دو منطقه شهرداری قم خواهد شد.

وی ادامه داد: اگر شادابی در ساختمان‌های اداری وجود داشته باشد، کارکنان می‌توانند با شرایط روحی بهتری به مردم رسیدگی کنند.

سقائیان نژاد با تاکید بر اینکه هدف اصلی شهرداری خدمت به مردم است اظهار کرد: شهرداری‌ها و مردم مانند آب و ماهی هستند. ما از عوارضی که مردم می‌دهند شهر را اداره می‌کنیم و هر چه خدمات بهتری به مردم داده شود، رغبت شهروندان برای مشارکت در امور شهر بهتر خواهد بود.

وی با بیان اینکه این ساختمان‌ها علاوه بر دو منطقه از شهرداری قم سازمان‌های فناوری اطلاعات، قطار شهری و … را در خود جای خواهد داد گفت: تاکید ما بر این است که صرفه جویی لازم انجام شود اما در عین حال کسانی که در این ساختمان‌ها کار می‌کنند نشاط داشته باشند چرا که نتیجه این شادابی به مردم باز می‌گردد.

شهردار قم با اشاره به افتتاح ۱۲ پروژه در چهارمین مرحله افتتاح پروژه‌های شهرداری قم در ایام پایان سال خاطرنشان کرد: امروز چند پروژه دیگر با رویکرد آرام‌سازی، ارتقای وضعیت شهرسازی و ارتقای کیفیت فضای سبز شهری افتتاح شد.

انتهای پیام/*****