28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

حمایت از توسعه شهر هوشمند در قم/ لزوم تهیه برنامه اجرایی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری

سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با اشاره به حمایت مدیریت شهری از توسعه شهر هوشمند و زیرساخت‌های مرتبط با آن گفت: بودجه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم برای سال آینده رشد 80 درصدی دارد.

به گزارش شهرنیوز، مجید محمدرضاخانی در مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم با تاکید بر اینکه حمایت‌های لازم از سوی معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم و اعضای شورای اسلامی شهر برای ایجاد تحول در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم وجود دارد اظهار داشت: با تلاش مضاعف و همدلی همه همکاران، دوره جدید می‌تواند دوره ارتقاء بیش از پیش سازمان در شهرداری قم باشد.

وی ادامه داد: بودجه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم برای سال آینده بالغ بر ۸۰ درصد افزایش دارد که می‌بایست در زمینه‌های هوشمند سازی، نرم افزار و شبکه صرف شود.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با اشاره به اینکه نیروهای جدیدی به سازمان اضافه خواهند شد، گفت: سرپرست جدید سازمان می‌بایست قبل از انتهای سال، برنامه اجرایی ۱۴۰۱را آماده و در هیئت مدیره مطرح کنند تا برای اجرا تأیید شود.

محمدرضاخانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش همه جانبه این دوره، دوره خوبی برای سازمان باشد و مدیریت جدید با به کارگیری تعهد و تخصص، بتوانند توقعاتی که از سازمان هست را عملی کنند.

انتهای پیام/****ع