41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

ورودی و خروجی‌های بلوار شهید سپهبد سردار سلیمانی در منطقه ۳ قم بهسازی می‌شود

مدیر منطقه سه شهرداری قم با اشاره به بهسازی ورودی و خروجی‌های بلوار شهید سپهبد سردار سلیمانی گفت: ورودی و خروجی‌های بلوار جدول‌گذاری، آسفالت و بهسازی می‌شود.

مهرداد روحانی وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، از بهسازی ورودی و خروجی‌های بلوار شهید سلیمانی و آسفالت مسیر این بلوار خبر داد و اظهار داشت: بهسازی بلوار شهید سلیمانی خوشبختانه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در حال اجراست.

وی طول مسیر جدول‌گذاری شده را بیش از ۷۰۰ متر اعلام کرد و افزود: عملیات جدول‌گذاری مسیر بلوار شهید سپهبد سردار سلیمانی که شامل احداث جداول تک و کانیو به همراه لوله کاروگیت جهت هدایت آب‌های سطحی به رودخانه و ایجاد زهکش جهت انتقال آب زیرسطحی به رودخانه است که با هزینه‌ای بالغ‌بر یک میلیارد تومان صورت گرفته و مساحت زیرسازی آن نیز به متراژ ۴ هزار مترمربع و به ارزش ۱۴ میلیارد ریال در حال اجراست.

مدیر منطقه سه شهرداری قم تصریح کرد: پیش‌بینی منطقه نسبت به مساحت مسیری که می‌بایست آسفالت شود ۱۳ هزار مترمربع بوده که معادل ۴ هزار تن آسفالت و به ارزش تقریبی ۴۴ میلیارد ریال مورداستفاده قرار خواهد گرفت که درمجموع این پروژه ۶۸ میلیارد ریال هزینه‌کرد داشته است.

وی در پایان مسیر بهسازی شده را تشریح کرد و گفت: مسیر بهسازی شده در محدوده عوارض کاشان شامل ورودی و خروجی به بلوار شهید سردار سلیمانی واقع در ضلع شرقی عوارضی کاشان و همچنین ورودی و خروجی واقع در ضلع غربی که در ابتدای خیابان بادیان بوده آغازشده و تا بلوار شهید سلیمانی ادامه دارد.

انتهای پیام/***ن