30.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

در آستانه ماه شعبان؛ نشست مجازی شهر انتظار، شهروند منتظر برگزار می‌شود

نشست مجازی شهر انتظار، شهروند منتظر با حضور معاونین و مدیران عامل سازمان‌های فرهنگی شهرداری‌های کلان‌شهر ایران و معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، نشست مجازی شهر انتظار، شهروند منتظر در آستانه ماه شعبان با هدف برگزاری منسجم و هرچه باشکوه‌تر جشن‌های نیمه شعبان در سراسر کشور با حضور معاونین و مدیران عامل سازمان‌های فرهنگی شهرداری‌های کلان‌شهر ایران و معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران در این مکان مقدس برگزار می‌شود.

در این نشست حجت‌الاسلام حسین‌آبادی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران برنامه‌های این مکان مقدس در ایام نیمه شعبان را تبیین خواهد کرد.

سید مجتبی سبحانی ثابت، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم نیز در این نشست موضوع خدمات شهری شهرداری قم به شهروندان و زائران شهر مقدس قم را تشریح می‌کند و نادری، رئیس کمیته گردشگری کمیسیون فرهنگی مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران نیز به بیان ویژگی‌های گردشگری انتظار خواهد پرداخت.

این نشست هشتم اسفندماه ساعت ۹ در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت حضور از طریق لینک https://engage.shatel.com/b/jam-4eh-x5k-qov می‌توانند در این نشست شرکت کنند.

انتهای پیام/***ع