31.9 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 8

انجام ۱۰ هزار مترمربع پیاده‌روسازی در سطح پردیسان قم/عدم پایبندی تعاونی‌های مسکن‌ساز در پیاده‌روسازی‌ها در پردیسان

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم با اشاره به پیاده‌روسازی انجام‌شده در سال جاری گفت: در سال 1400 نزدیک به 10هزار مترمربع پیاده‌روسازی در سطح معابر پردیسان انجام‌شده است.

به گزارش واحد خبر منطقه هشت شهرداری قم، محمدحسین علی‌اکبری پیاده‌روسازی در سطح پردیسان را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: پیاده‌روسازی‌ها در پردیسان بر عهده تعاونی‌های مسکن‌ساز بوده است.

وی با بیان اینکه متأسفانه به دلیل عدم پایبندی تعاونی‌ها به تعهداتشان، بسیاری از پیاده‌روها در سطح منطقه خاکی است، تصریح کرد: با توجه به تأکیدات دکتر سقائیان نژاد، شهردار قم علیرغم هزینه‌ها و بار مالی فراوان، برنامه‌هایی برای این موضوع در دست اقدام قرار گرفته است.

سرپرست منطقه هشت شهرداری قم ادامه داد: جهت رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان و تسهیل در عبور و مرور، در صدد هستیم پیاده‌روها را بر اساس اولویت‌هایی همچون خیابان‌های اصلی و پیاده‌روهای مقابل مکان‌های پرتردد مانند مساجد و مدارس تکمیل کنیم.

وی هزینه اجرای پیاده‌روسازی در سال جاری را مورد توجه قرار داد و افزود: نزدیک به ۲۵میلیارد ریال در سال جاری در زمینه حدود ۱۰ هزار مترمربع پیاده‌روسازی هزینه شده است.

انتهای پیام/