31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان مدیریت پسماند

برگزاری طرح استقبال از بهار در قم/سطح شهر و مبادی ورودی و خروجی پاک‌سازی می‌شود

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از پاک‌سازی مبادی ورودی و خروجی شهر با عنوان طرح استقبال از بهار خبر داد .

به گزارش واحد خبر سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم، سید عبدالله میر ابراهیمی با اشاره به برگزاری طرح استقبال از بهار در قم اظهار کرد: یکی از برنامه‌های سازمان، پاک‌سازی ورودی‌ و خروجی‌های شهر است که در دستور کار سازمان قرار دارد.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم افزود: برای این اقدام، اکیپ جمع‌آوری خاک و نخاله سازمان همه‌روزه در سطح شهر فعالیت می‌کنند و گشت‌های ویژه سازمان نیز بر این کار نظارت خواهند کرد.

وی با اشاره به خودروها و نیروی انسانی موردنیاز جهت پاک‌سازی سطح شهر اظهار داشت: با توجه به خانه‌تکانی و پاک‌سازی منازل در روزهای پایانی سال، حجم زباله‌ها و خاک و نخاله‌ها و ضایعات ساختمانی افزایش می‌یابد که هزینه و تلاش مضاعف جهت پاک‌سازی شهر و محلات، معابر جهت استقبال از نوروز می‌شود و شهر به استقبال سال جدید می‌رود.

میر ابراهیمی ادامه داد: هدف از اجرای طرح پاک‌سازی مسیر و معابر سطح شهر از ضایعات خاک و نخاله، بهسازی مسیر‌ها و ایجاد منظری زیبا و مناسب برای شهروندان و مسافرانی بوده که در شهر تردد می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه پاک‌سازی حریم راه‌ها به‌طور مستمر و در طول سال توسط اکیپ خاک و نخاله سازمان مدیریت پسماند انجام می‌شود، تصریح کرد: این اقدام یک نگاه بازدارندگی برای افراد متخلف و حذف محیط‌های نا‌زیبا از سطح شهر دارد.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به اینکه با همکاری مناطق هشت‌گانه تمامی نخاله‌ها و ضایعات ساختمانی از حریم شهر جمع‌آوری می‌شود، اضافه کرد: امید است در آستانه سال نو با اقدامات خود بتوانیم شهری زیبا و پاکیزه را در جهت رفاه حال مسافران نوروزی و شهروندان فراهم نماییم.

انتهای پیام/***