37.7 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

تملک ۱۲۷ پلاک برای احداث بلوار شهیدان برقعی قم

مدیر منطقه یک شهرداری قم از تملک و آزادسازی 127 پلاک برای احداث و اجرای عملیات عمرانی بلوار شهیدان برقعی در این منطقه شهری خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا اقبالیان در گفت‌وگویی با اشاره به بهره‌برداری و افتتاح رسمی بلوار شهیدان برقعی پس از ۵۶ سال بلاتکلیفی، اظهار داشت: این پروژه با ۷۲۰ متر طول و ۳۰ متر عرض شاهد ۲۱ هزار مترمربع آزادسازی معبر بوده است.

مدیر منطقه یک شهرداری قم خاطرنشان کرد: برای احداث و انجام عملیات عمرانی بر روی این پروژه شاخص ترافیکی ۱۲۷ پلاک مسکونی و تجاری با ویژگی‌های ریزدانگی حاکم بر آن‌ها آزادسازی شده‌اند.

وی با اشاره به زیرسازی اصولی بلوار شهیدان برقعی عنوان کرد: قبل از افتتاح و بهره‌برداری کامل از این بلوار، زیرسازی‌های مربوط به آب، برق، گاز و مخابرات به‌صورت کامل انجام‌شده است.

به گفته اقبالیان، با صرف اعتباری بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تمام تجهیزات روشنایی و برقی بلوار شهیدان برقعی به‌روزرسانی شده و تیرهای برق قدیم جمع‌آوری‌شده است.

وی با اشاره به اعتبار به کار رفته جهت بهره‌برداری از پروژه شهیدان برقعی اظهار داشت: بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان برای بهره‌برداری از این پروژه ترافیکی در منطقه یک شهرداری قم هزینه شده است.

انتهای پیام/***ش