33.3 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

بلوار شهید صادقی قم به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد/توجه به افزایش نشاط اجتماعی در اجرای طرح‌های شهری

شهردار قم از افتتاح و بهره‌برداری از بلوار شهید صادقی در ادامه بلوار شهید روحانی در گام چهارم از برنامه‌های افتتاحیه‌های شهرداری قم در سال جاری یاد کرد.

به گزارش شهرنیوز، دکترسیدمرتضی سقائیان نژاد امروز در حاشیه افتتاح رسمی بلوار شهیدان برقعی با بیان اینکه شهرداری قم از دهه فجر تا پایان سال جاری طی ۶ هفته ۱۰۰ پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۱۰ هزار میلیارد ریال را به بهره‌برداری می‌رساند، اظهار داشت: یکی از پروژه‌های این افتتاحیه‌ها، احداث پروژه شهید صادقی بوده که یکی از محورهای شریانی و با هدف تکمیل رینگ ترافیکی شهر و کاهش ترافیک هسته مرکزی شهر احداث‌شده است.

وی با شهردار قم از افتتاح و بهره‌برداری از بلوار شهید صادقی در ادامه بلوار شهید روحانی در گام چهارم از برنامه‌های افتتاحیه‌های شهرداری قم در سال جاری یاد کرد.اشاره به افتتاح این پروژه در روزهای آینده تصریح کرد: پروژه بلوار شهید صادقی یکی از اقدامات برای رینگ ترافیکی شهر بوده و از بزرگراه امام علی(ع) به سمت بلوار ۱۵ خرداد احداث‌شده است.

شهردار قم افتتاح رسمی بلوار شهیدان برقعی را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: پروژه شهیدان برقعی بیش از نیم‌قرن قدمت دارد که بهره‌برداری از آن در شادابی و رضایت‌مندی عمومی تأثیرگذار خواهد بود.

وی برخی ویژگی‌ها و مشخصات فنی پروژه شهیدان برقعی را مورد اشاره قرار داد و افزود: برای بهره‌برداری و به سرانجام رسیدن این پروژه شاخص ترافیکی بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

دکتر سقائیان‌نژاد اهمیت بهره‌برداری و اجرای طرح‌های عمرانی در افزایش رفاه، شادابی و رضایتمندی شهروندان را موردبررسی قرارداد و ابراز کرد: صرف هزینه‌های عمرانی درصورتی‌که به رضایتمندی و شادابی اجتماعی منجر شود مورد تأکید مجموعه مدیریت شهری قم است.

شهردار قم در ادامه با اشاره به برنامه‌های شهرداری قم در گام چهارم افتتاحیه‌های سال جاری، اضافه کرد: در گام چهارم از این برنامه‌ها افتتاحیه‌ها شاهد بهره‌برداری از بلوار شهید صادقی در ادامه بلوار شهید روحانی به همراه تعداد دیگری از پروژه‌های عمرانی، خدماتی و تفریحی خواهیم بود.

وی تکریم شان و منزلت شهروندان را هدف اصلی شهرداری قم در پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و تفریحی و خدماتی دانست و گفت: افزایش شادابی و اعتماد هدف و رویکرد مجموعه مدیریت شهری است.

انتهای پیام/*****ش