31.9 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

اعتراض رانندگان خودروهای انتقال اموات منطقی است

عضو شورای اسلامی شهر قم اعتراض رانندگان آمبولانس‌های بهشت معصومه(س) به پایین بودن بهای خدمات انتقال اموات منطقی و قانونی دانست و گفت: با توجه به هزینه بالای تأمین قطعات و نگهداری خودروهای بهشت معصومه(س) باید معیشت این افراد را نیز در نظر گرفته و این افزایش بها اتفاق بیفتد.

به گزارش شهرنیوز، روح‌الله امراللهی در بیست و هشتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر با اشاره بر اعتراض فرمانداری را برافزایش بهای خدمات سازمان آرامستان‌ها اظهار داشت: ما در چهار سال گذشته با این مشکل روبه‌رو بوده و باید معیشت این افراد را نیز در نظر بگیریم.

وی هزینه‌های تأمین قطعات و نگهداری خودروهای بهشت معصومه(س) را بسیار بالا اعلام کرد و افزود: ما این مشکل را در تاکسیرانی هم داریم درحالی‌که این افراد معطلی بیشتری نسبت به تاکسی داشته و از خودروی خود بهره‌برداری دیگری نیز نمی‌توانند بکنند.

عضو شورای اسلامی شهر قم تأکید کرد: این افراد مدت‌هاست به کم بودن بهای خدمات اعتراض داشته و در صورت عدم توجه به اعتراض قانونی و به‌جای این افراد،‌ اعتراضات ادامه داشته و ممکن است با خانواده متوفی برخورد خوبی نداشته باشند.

وی افزایش بهای انتقال اموات را متعارف دانست و گفت: با توجه به عدم افزایش بهای انتقال اموات در دو سال گذشته این افزایش منطقی بوده و باید معیشت این افراد را نیز در نظر بگیریم.

انتهای پیام/***ن