30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

تمامی رانندگان اتوبوس شهری قم واکسن زده‌اند

معاون خدمات شهری شهرداری قم از تزریق هر سه دوز واکسن کرونا توسط تمامی رانندگان اتوبوس‌های درون‌شهری خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، عباس ذاکریان با اشاره به اهمیت سلامت رانندگان درون‌شهری گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی قم، طرح واکسینه کردن رانندگان اتوبوس انجام و رانندگان هر سه دوز واکسن را تزریق کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: می‌توان گفت که تمامی رانندگان اتوبوس درون‌شهری در قم، واکسن کرونا را زده‌اند تا مشکلی برای خود و مسافران به وجود نیاید.

معاون خدمات شهری شهرداری قم ابراز کرد: از سوی دیگر به‌منظور رفاه حال مردم و راننده، عملیات جداسازی فضای کابین راننده اتوبوس و مسافران اجرایی و تأکید بر رعایت ماسک شده است.

وی در خصوص رانندگان تاکسی تصریح کرد: این گروه از رانندگان نیز جزو افرادی بودند که از واکسن استفاده کرده و می‌توان گفت اغلب رانندگان تاکسی در قم نیز واکسن زده‌اند.

به گفته ذاکریان، به‌منظور جلوگیری از ردوبدل شدن پول بین راننده و مسافر، طرح پرداخت الکترونیک را در تاکسی و اتوبوس فعال کرده‌ایم که بتوانیم از این طریق نیز در راستای سلامت مردم گام برداریم.

معاون خدمات شهری شهرداری قم ادامه داد: سامانه شکایت از رانندگانی که دستورات بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، فعال است و از سوی دیگر بازرسان سازمان تاکسیرانی و اتوبوس‌رانی به‌صورت مداوم در حال بازرسی هستند.

منبع: خبرگزاری شبستان

انتهای پیام/***