36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

برگزاری جشنواره فیلم کوتاه استان قم با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری قم

نوزدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه و فیلم‌نامه استان قم با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، نوزدهمین جشنواره فیلم کوتاه و فیلم‌نامه استان قم از سوی انجمن سینمایی با مشارکت و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف ایجاد انگیزه در جهت ساخت و تولید فیلم‌های کوتاه در بین فیلم‌سازان جوان، تبادل اندیشه و تجربه، آشنایی با فنون و تکنیک‌ها و تجهیزات فنی روز سینما در قالب فیلم کوتاه مستند، داستانی، پویانمایی و تجربی و فیلم‌نامه‌نویسی برگزار می‌شود.

به برگزیدگان این جشنواره در رشته‌های بهترین فیلم، کارگردانی، فیلم‌نامه، فیلم‌برداری، صدابردار، تدوین و صداگذاری، آهنگ‌سازی، گریم، طراحی لباس و صحنه، بازیگر مرد، بازیگر زن، بازیگر مکمل مرد، بازیگر مکمل زن، بهترین مستند، مستند دوم، پویانمایی، پویانمایی دوم، بهترین فیلم تجربی و بهترین فیلم اولی، دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ بهمن‌ماه به دبیرخانه جشنواره به نشانی بلوار امین کوچه ۲۱ پلاک ۵ ارسال کنند.

انتهای پیام/***ع