35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان تاکسی‌رانی

عدم استقبال شهروندان از پرداخت‌های الکترونیکی در تاکسی‌ها/تجهیز تمامی تاکسی‌های قم در سال ۱۴۰۱ به دستگاه‌های پرداخت الکترونیکی

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: متأسفانه در حال حاضر پرداخت الکترونیک در ناوگان تاکسیرانی نزدیک به صفر بوده و به‌ندرت در بعضی از جاها از قم‌کارت و کدهای پرداخت الکترونیکی استفاده می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، مسعود طبیبی امروز در بیست و هفتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به اقدامات در حوزه ارائه پرداخت‌های الکترونیکی در حمل‌ونقل عمومی شهری اظهار داشت: با توجه به اجرایی شدن لزوم پرداخت الکترونیکی در ناوگان اتوبوس‌رانی، به‌زودی تمامی ناوگان تاکسیرانی نیز به پیوست آن به دستگاه‌های پرداخت الکترونیکی مجهز خواهد شد.

وی شرایط پرداخت در ناوگان تاکسیرانی را در حال حاضر تشریح کرد و گفت: متأسفانه در حال حاضر پرداخت الکترونیک در ناوگان تاکسیرانی نزدیک به صفر بوده و به‌ندرت در بعضی از جاها از قم‌کارت و کدهای پرداخت الکترونیکی استفاده می‌شود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۱ در تمام تاکسی‌ها دستگاه پوز نصب خواهد شد و امیدواریم تا شش‌ماهه نخست سال ۱۴۰۱ این فرصت را برای شهروندان فراهم کنیم، همچنین کارت پرداخت هوشمند نیز برای ناوگان حمل بار صادر خواهد شد.

انتهای پیام/ن***