35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 3

بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه ۳ قم در اوایل سال آینده/تلاش مدیریت شهری برای رفع محرومیت‌های شهرک امام حسن(ع)

مدیر منطقه سه شهرداری قم از احداث يك مجتمع فرهنگی ورزشی در اين منطقه خبر داد و گفت: ششمين مجتمع فرهنگی منطقه سه عليرغم مشكلات متعدد در شهرك امام حسن(ع) در حال ساخت است كه اميدواريم ابتدای سال آینده به بهره‌برداری برسد.

به گزارش شهرنیوز، مهرداد روحانی وزیری در خصوص طرح‌های شهرداری برای رفع محرومیت از چهره شهرک امام حسن(ع) اظهار داشت: این شهرک امام حسن(ع) یکی از محله‌های محروم قم بود که در چند سال گذشته شهرداری طرح‌های خوبی برای رفع محرومیت از چهره این منطقه اجرا کرده است.

وی با بیان اینکه تملکاتی در سال‌های اخیر در ابتدای این شهرک انجام شد و با تخریب چندین باب منزل و مغازه، ورودی آن شکل خوبی به خود گرفته است، ابراز کرد: همچنین احداث بوستان‌های مادر، عباس‌آباد، سوله ورزشی، بنای شکیل شهدای گمنام و جدول و آسفالت کوچه‌های این محله اقداماتی است که توسط شهرداری در سال‌های گذشته صورت گرفته است.

مدیر منطقه سه شهرداری قم از احداث یک مجتمع فرهنگی ورزشی در این منطقه خبر داد و ابراز کرد: ششمین مجتمع فرهنگی منطقه سه علیرغم مشکلات متعدد در شهرک امام حسن(ع) در حال ساخت است که امیدواریم ابتدای سال آینده به بهره‌برداری برسد.

روحانی وزیری افزود: اسکلت این مجتمع قبل از شیوع کرونا به اتمام رسیده بود و کار متوقف شد که هم‌اکنون با پیمانکار جدید پیمان احداث ادامه کار با اعتبار هفت میلیارد تومان منعقدشده و کار در حال پیگیری است.

وی از درخواست اهالی این شهرک برای برقراری مجدد خط اتوبوسرانی خبر داد و گفت: به این منظور نامه‌نگاری با سازمان اتوبوسرانی انجام‌شده و مقررشده این درخواست توسط کارشناسان بررسی شود و در صورت موافقت خط اتوبوس در این شهرک دایر شود.

انتهای پیام/***ع