25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان زیباسازی

احتمال ادغام سازمان‌های فضای سبز و زیباسازی شهرداری قم/تحول قم در حوزه زیباسازی در سال‌های گذشته

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: در بسیاری از کلان‌شهرهای کشور دو سازمان پارک‌ها و فضای سبز و سازمان زیباسازی ادغام و به سازمان سیما و منظر تغییر نام داده‌اند و چنین ادغامی در قم نیز محتمل است.

به گزارش شهرنیوز، پیام جوادیان در آیین تودیع و معارفه سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم، طی سخنانی اظهار داشت: برای مقابله با هجمه‌های بی‌رحمانه قم ستیزی توسط دشمنان و رسانه‌های معلول الحال، لازم است تا مباحث مربوط به افزایش نشاط و شادابی اجتماعی و زیباسازی سیما و منظر با رعایت اصول و موازین حاکم بر این شهر مقدس با قدرت دنبال گردد.

وی با تأکید بر اینکه قم باید به شهر و محیطی مذهبی، معنوی، شاداب و مفرح برای شهروندان و زائران تبدیل شود، عنوان کرد: مسیر موفق چند سال اخیر این سازمان دنبال، پروژه‌های نیمه‌تمام تکمیل و پروژه‌های جدیدی تعریف شود.

جوادیان با تأکید بر اینکه برای افزایش بهره‌وری این سازمان باید به دنبال استفاده از ظرفیت ماده ۸۴ و عبور از ماده ۵۴ کنونی باشیم، تصریح کرد: اگر ماده ۸۴ در قبال این سازمان بکار گرفته شود بسیاری از مشکلات احتمالی حل خواهد شد.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم یادآور شد: در بسیاری از کلان‌شهرهای کشور دو سازمان پارک‌ها و فضای سبز و سازمان زیباسازی ادغام و به سازمان سیما و منظر تغییر نام داده‌اند و چنین ادغامی در قم نیز محتمل است.

وی با اشاره به اینکه ظرافت، سرعت و دقت نظر سابق در این سازمان ادامه خواهد داشت، یادآور شد: طی سال‌های اخیر قم در زمینه نورپردازی، زیباسازی و سیما و منظر اتفاقات مبارکی را رقم‌زده است.

جوادیان در پایان ابراز کرد: در زمینه زیباسازی شاهد تحولات خوبی در قم هستیم که حاصل تلاش‌ها و اقدامات چند سال گذشته سازمان زیباسازی شهرداری قم بوده است.

انتهای پیام/ش